ARNAS TARIM MARKALARI

Azeite de Oliva Premium

O azeite de oliva extra-virgem Riccolivo vem de ramos de oliveiras centenárias, amadurecidas sob as chuvas e brisas das Montanhas de Kaz, na região do Egeu Turquia.

Azeitonas são coletadas das oliveiras e transferidas o mais rápido possível para instalações de prensagem a frio. O Azeite de Oliva Riccolivo tem nível de acidez muito baixo graças a este rápido procedimento.Nosso azeite é 100% Extra Virgem com nível de acidez 0.3-0.8%.

Yüksek Kalite Zeytinyağı

%100 Natürel Birinci Zeytinyağı Veraolive, zengin vitamin içeriği ve kaliteli lezzeti ile Ege topraklarından sofralarımıza geliyor.

Veraolive Zeytinyağları, her yıl hasat mevsiminde ağaçlardan toprağa değmeden toplanan zeytinlerin özenle seçilerek ve bekletilmeden soğuk sıkım yöntemiyle sıkılmasıyla elde ediliyor. İçerdiği yüksek polifenol oranı ile eşsiz bir tadım yaşatan Veraolive modern çizgisi ile de farkındalık yaratıyor.

Veraolive, Ege zeytinyağı lezzetinden vazgeçemeyenler için kahvaltı ve yemek sofralarına Ege esintisini getiriyor. Sağlıklı mutfakların vazgeçilmezi olan zeytinyağı Veraolive ile mutfaklarınızda yerini alacak.

 

%100 El Yapımı Sabunlar

Organik yağlar, ve otlar ile hazırlanan %100 doğal ve el yapımı sabunlar, The Soap Factory garantisi hizmetinizde.

Bıttım, Defne Sabunu, Keçi Sütü Sabunu, Eşek Sütü Sabunu, Ardıç Meyveli Sabun, Lavanta Sabunu, Çörek Otu Sabunu, Gül Yaprağı Sabunu, Kükürt Sabunu ve daha birçok farklı çeşitte sabunlar üretmekteyiz.

The Soap Factory sabunları, sadece cildinizi güzelleştirmekle kalmayacak, aynı zamanda içerisindeki bitkisel yağlar ve otlar sayesinde uzun ömürlü bir koku sağlayarak evinize ve çamaşırlarınıza da ferahlık katacaktır.

100% El Yapımı Sabunlar

Geleneksel Türk Kahvesi

The Mill Coffee Roastery, sizlere modern bir tasarım ve çizgi ile geleneksel kahve çeşitlerini sunuyor.

  • Dibek Kahvesi: Geleneksel yöntemlerle dibek taşında dövülmüş kahve
  • Altı farklı içerikle hazırlanmış Dibek Kahvesi
  • Damla Sakızlı Türk kahvesi
  • Menengiç Kahvesi olmak üzere,

Birinci sınıf ve %100 Arabica tohumlarından üretilen 4 çeşit kahvemiz bulunmaktadır

Modern yöntemlerle makinelerde öğütülen kahve az da olsa doğal özünü kaybetmektedir. “Dibek Kahvesi” ise makine yerine geleneksel yöntemlerden biri olan dibek taşında dövülerek hazırlanan kahvedir. Dibek Taşı ortasında bir çukur olan taş parçasına denmektedir ve kahve çekirdekleri bir tokmak yardımıyla bu taşta dövülür. Yağını ve özünü kaybetmeyen kahve sayesinde içimi çok daha lezzetli bir kahve ortaya çıkar.

Farkı lezzetinde saklı olan The Mill Coffee Roaster kahvede yeni seçiminiz olacak.

Geleneksel Türk Kahvesi​

Arnas ailesi 350 yıllık tarım tecrübesiyle modern üretim teknolojilerini birleştirerek en lezzetli ve doğal ürünleri tüketiciye sunmayı amaç edinmiştir.

Turkey Office:
Koşuyolu Mah. Halili Sok. No:18/2
Kadıköy / İstanbul / Turkey
+90 850 200 96 65
turkey@arnasagro.com

Factory:
Cennetayağı Mah. İstasyon Cad. No:39
Edremit / Balıkesir / TURKEY

US Office:
1460 Brodway, New York, NY 10036
info@arnasagro.com